Series
Ratings
45
Ace of Diamond Act II Second SeasonRated ★ 4.0
Free!Rated ★ 3.0
Ace of Diamond Act IIRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 4.5
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
R U Next?Rated ★ 3.0
Rain or ShineRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5