Series
Ratings
77
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 2.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
American Manhunt: The Boston Marathon BombingRated ★ 3.5
Running Point Season 1Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Sonic Prime Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
Sonic Prime Season 2Rated ★ 3.5
Sonic Prime Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0