Series
Ratings
91
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.0
Redo of HealerRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
Ms. IncognitoRated ★ 1.5
TempestRated ★ 1.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 1.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 2.0
First LoveRated ★ 2.5
LazarusRated ★ 2.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Super CubRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.0