Series
Ratings
147
BANANA FISHRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
My Personal WeathermanRated ★ 2.0
Love Is Better the Second Time AroundRated ★ 2.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 2.0- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 3.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 2.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
The Founder of Diabolism QRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 3.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 3.0- すいかRated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 3.0