Series
Ratings
12
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5