Movies
Ratings
21
Cold FishRated ★ 3.0
Any Day NowRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
La Vie en RoseRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
Closest Love To HeavenRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
My Life Without MeRated ★ 4.0
PopulaireRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 3.0
My SO Has Got DepressionRated ★ 3.0
Snakes and EarringsRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0