Series
Ratings
14
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0