Series
Ratings
53
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Yo-Kai WatchRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 0.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0