Series
Ratings
29
Coffee PrinceRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0