Series
Ratings
69- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Koisenu FutariRated ★ 5.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 5.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 4.5