Series
Ratings
21
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0