Series
Ratings
455
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
No Gain No LoveRated ★ 3.5
Not OthersRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Earth Marble World TourRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0