Series
Ratings
296
Running ManRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5- 유희왕 2기Rated ★ 3.0
- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
- New my fair PrincessRated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- Battle of TonguesRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 2.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
The Greatest MarriageRated ★ 3.0
LookoutRated ★ 2.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5- With You Season 2: The Greatest LoveRated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.5