Series
Ratings
86
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5- Ms. Undercover BossRated ★ 5.0
MURAI in LOVERated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Detective Conan: Police Academy Arc – Wild Police StoryRated ★ 5.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
RookiesRated ★ 4.0