Series
Ratings
173
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.0
Secrets in the LatticeRated ★ 3.0
Rookie CopsRated ★ 2.5
Hidden LoveRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0