Movies
Ratings
184
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
Reflection in a Dead DiamondRated ★ 3.0
100 Liters of GoldRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0
Mortal EnginesRated ★ 2.5