Movies
Ratings
78
RashomonRated ★ 3.5
Judgment at NurembergRated ★ 4.0
Riceboy SleepsRated ★ 3.5
Redeeming LoveRated ★ 2.0
Train DreamsRated ★ 2.0
SiratRated ★ 1.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 2.5
The Sunset LimitedRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Seventh SealRated ★ 3.5
SolarisRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 3.0
My Dinner with AndréRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
The Turin HorseRated ★ 4.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 0.5
AntichristRated ★ 4.0
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 3.5