Movies
Ratings
227
Big DealRated ★ 2.0- SpliceRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
At the BenchRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0- BorderlineRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- SproutingRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Queens of DramaRated ★ 3.0
Young & FineRated ★ 2.5
CadetRated ★ 2.0
96 MinutesRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5