Series
Ratings
64
TriggerRated ★ 2.0
Dear XRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 4.5
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0