Series
Ratings
143
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Evil GeniusRated ★ 3.5
PEN15Rated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 0.5
Love AlarmRated ★ 3.0
Uncle GrandpaRated ★ 3.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0