Series
Ratings
21
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
BarryRated ★ 3.5
I Think You Should Leave with Tim RobinsonRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Twilight ZoneRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Dark Crystal: Age of ResistanceRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 4.0
The TerrorRated ★ 3.5
Water MarginRated ★ 3.5- Three KingdomsRated ★ 4.0
- Mystery Science Theater 3000: The ReturnRated ★ 4.0
- Mystery Science Theater 3000: The ReturnRated ★ 4.5