Series
Ratings
237
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 2.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 2.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 2.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
My DearestRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0