Series
Ratings
52
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0- Hey! BumboRated ★ 4.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 3.5- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
- Suite PreCureRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
- Magical DoReMiRated ★ 4.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 5.0- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
Go! AnpanmanRated ★ 3.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
- Kirarin RevolutionRated ★ 5.0
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0