Series
Ratings
60
Still ShiningRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The First FrostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 0.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 1.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Blue BirthdayRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.5