Series
Ratings
19
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
HirayasumiRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
SwitchRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Hello DraculaRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 3.5
May It Please the CourtRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
Weakest BeastRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.0