Series
Ratings
248
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
God of WarRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0- BossRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 3.0