Series
Ratings
13
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0