Series
Ratings
181
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 2.0
Museum of InnocenceRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 3.5
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 1.5
Dance MomsRated ★ 2.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5