Series
Ratings
80
SkinsRated ★ 1.0- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 1.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.0
Angry MomRated ★ 1.0
PsychRated ★ 5.0
PsychRated ★ 5.0
PsychRated ★ 5.0
PsychRated ★ 5.0
PsychRated ★ 5.0
PsychRated ★ 5.0
PsychRated ★ 5.0
PsychRated ★ 5.0- iCarlyRated ★ 4.5
- iCarlyRated ★ 4.5