Series
Ratings
201
The Art of SarahRated ★ 4.0
Green Mothers ClubRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.0
- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 1.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 5.0- 하트페어링Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5