Series
Ratings
229
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0