Series
Ratings
120
MisfitsRated ★ 1.5- Tour of DutyRated ★ 4.0
- Tour of DutyRated ★ 4.0
- Tour of DutyRated ★ 4.5
- Doogie Howser, M.D.Rated ★ 5.0
3rd Rock from the SunRated ★ 3.5- Doogie Howser, M.D.Rated ★ 5.0
- Doogie Howser, M.D.Rated ★ 5.0
- Doogie Howser, M.D.Rated ★ 5.0
- The A-TeamRated ★ 5.0
- The A-TeamRated ★ 5.0
- The A-TeamRated ★ 5.0
- The A-TeamRated ★ 5.0
- The A-TeamRated ★ 5.0
- The Six Million Dollar ManRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Knight RiderRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- Remington SteeleRated ★ 4.0
- Knight RiderRated ★ 4.0