Series
Ratings
208
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The Fox's Summer Season 2Rated ★ 2.5
The Fox's Summer Season 1Rated ★ 2.5
Meteor GardenRated ★ 3.5
Moonshine and ValentineRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Attention, love!Rated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
My Strange HeroRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 3.5