Movies
Ratings
776
Ashes of Time ReduxRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Take ShelterRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kagero-zaRated ★ 0.5
After YangRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
It's a Summer Film!Rated ★ 2.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 1.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
Marona's Fantastic TaleRated ★ 2.5
Dilili in ParisRated ★ 2.0
AnnihilationRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 2.0
AnomalisaRated ★ 1.5
Vengeance Is MineRated ★ 3.5
JulesRated ★ 2.5