Series
Ratings
76
Dr. ChampRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 2.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 2.0
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5