Movies
Ratings
1450
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 3.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.5
Call Me ChihiroRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The FallRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
366 DaysRated ★ 2.5