Series
Ratings
147
Something in the RainRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Say You Love MeRated ★ 3.5
MomRated ★ 2.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 3.5- MupungjidaeRated ★ 3.5
- Urideurui CheongukRated ★ 4.0
- Ilgopgaeui SutgarakRated ★ 3.5
Chief InspectorRated ★ 4.0