Series
Ratings
15- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5