Series
Ratings
398
Servant Season 2Rated ★ 3.0
ServantRated ★ 3.5
Master of NoneRated ★ 3.5
CrashingRated ★ 2.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
Nine Perfect Strangers Season 1Rated ★ 2.5
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 3.5
Cruel Summer Season 1Rated ★ 3.5
The Wilds Season 1Rated ★ 3.5
BaitRated ★ 2.5
My Lady JaneRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
CallsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
PluribusRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5