Movies
Ratings
47
SunnyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0