Series
Ratings
31
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0