Series
Ratings
90
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
MineRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0