Series
Ratings
557
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
Tamon’s B-SideRated ★ 2.5
My Second AoharuRated ★ 3.0
Red Cat RamenRated ★ 2.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 2.5- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
- 러브: 트랙 - 별 하나의 사랑Rated ★ 2.0
UzumakiRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 3.0
The Murky StreamRated ★ 3.0
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 2.5
AnoneRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 3.0- 러브: 트랙 - 퇴근 후 양파수프Rated ★ 3.5
Dear My RoomRated ★ 3.0