Movies
Ratings
44
Someone SpecialRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
FluRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5