Series
Ratings
54
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- Hare+Guu FinalRated ★ 4.0
- Hare+Guu DeluxeRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.0
Gangsta.Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 4.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Chrono CrusadeRated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0