Movies
Ratings
301- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Under the Hawthorn TreeRated ★ 4.0