Series
Ratings
64
The DinosaursRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Lee's Kitchen AloneRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0