Series
Ratings
91
The Art of SarahRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Welcome to Wedding HellRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5