Movies
Ratings
31
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
ClickRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 1.5
SecretRated ★ 3.5