Series
Ratings
14
Alone in LoveRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5